EBF – spolehlivý parťák ze srdce Česka

Jsme EBF – česká výrobní a vývojová firma se sídlem u Velkého Meziříčí. Již od roku 2010 spolehlivě dodáváme přídavná zařízení malým i velkým firmám po Česku i Evropě. Specializujeme se na agro příslušenství pro zemědělskou činnost, dodáváme nepostradatelné nástroje pro stavebnictví a lesnictví, nabízíme výrobky vhodné pro komunální i demoliční účely.

Náš přístup k zákazníkům je především osobní a lidský. Vždy se nejdřív snažíme pochopit podstatu požadovaného výrobku a až poté navrhnout ideální řešení s ohledem na časové a finanční možnosti. Mimo sériové výrobky proto konstruujeme i přídavná zařízení na míru a nabízíme možnost oprav a servisu všemožných rozměrů – od výměny břitů po generální opravy příslušenství.

11 LET ZA NÁMI

2010

Zakládáme EBF

Firmu EBF, s.r.o. zakládáme jako prodejní a vývojovou společnost se zaměřením na stavební segment a lesnictví (proto Equipment for Building and Forest). Sídlíme v Měříně v pronajatých prostorách, výrobu zajišťujeme kooperačně.

2012

Stěhování do Laviček

V polovině roku 2012 se stěhujeme do nových prostor v obci Lavičky – jeden kilometr od dálnice D1, pět kilometrů od Velkého Meziříčí. Pronajímáme si bývalý areál místního JZD. K dispozici máme velkou výrobní halu, vlastní stroje, administrativní zázemí a spolehlivé pracovníky ve výrobě. Výrobní zaměření rozšiřujeme i do oblasti zemědělství, komunálních služeb a demoličních prací. Získáváme certifikaci ISO 9001.

2014

Výroba ve vlastním

Výrobní prostory v Lavičkách bereme pod svá křídla a začínáme s postupnou rekonstrukcí a modernizací. Náš tým ve výrobě, konstrukci i administrativě čítá asi pětadvacet zaměstnanců. Společnými silami vyvíjíme nové produkty a navyšujeme výrobu.

2017

Rozšiřování výroby

Výroba jede na plné obrátky. Kupujeme nový a modernější pálící automat, který nám umožní větší efektivitu práce. Začínáme s plány na výrobu nové haly.

2019

Modernizace prostor

Abychom mohli rozšířit výrobní kapacity a zachovat vysokou kvalitu výrobků, rozšiřujeme konstrukční tým a začínáme s celkovou modernizací prostor. Stavíme novou příjezdovou cestu, opravujeme plochu parkoviště a pokládáme základní kámen pro stavbu nové montované haly.

NAŠE TOP PRODUKTY

Mezi naše nejprodávanější produkty patří příslušenství pro čelní nakladače ze sektoru stavebnictví, zemědělství a komunálních služeb. Jedná se o nejrůznější druhy lopat (například KOMBI nebo PELIKAN),  radlice nebo třeba paletovací vidle. Mnohé z těchto produktů jsou také pro teleskopicky manipulovatelné stroje.

Oblíbené je i naše nářadí pro traktorové nakladače. V  zemědělství nachází hojné využití takzvaná „silážovačka“,  ve stavebnictví pak zase lžíce „svahovka“. Pro lesnické účely je dobrým pomocníkem naše vysokovýklopná lopata.