EBF – spolehlivý parťák ze srdce Česka

Jsme EBF – výrobní a vývojová firma, "strategicky" umístěná v srdci České republiky. Již 10 let spolehlivě dodáváme přídavná zařízení – malým i velkým firmám, do Česka i mnoha evropských států. Jsme nepostradatelnými partnery pro řadu důležitých průmyslových a stavebních odvětví. Náš přístup k zákazníkům je především osobní a lidský. Vždy se nejprve snažíme pochopit podstatu požadovaného výrobku, a až poté navrhnout ideální řešení s ohledem na čas a finance.

10 LET ZA NÁMI

2010

Zakládáme EBF

Firmu EBF, s.r.o. zakládáme jako prodejní a vývojovou, se zaměřením na stavební segment a lesnictví (proto Equipment for Building and Forest). Sídlíme v Měříně v pronajatých prostorách, výrobu zajišťujeme kooperačně.

2012

Stěhování do Laviček

V polovině roku 2012 se stěhujeme do nových prostor v obci Lavičky, 1 km od dálnice D1, 5 km od Velkého Meziříčí. Pronajímáme si býválý areál místního JZD. K dispozici máme velkou výrobní halu, vlastní stroje a administrativní zázemí a spolehlivé pracovníky ve výrobě. Výrobní zaměření rozšiřujeme i do oblastí zemědělství, komunálních služeb a demoličních prací. Získáváme certifikaci ISO 9001.

2014

Výroba ve vlastním

Výrobní prostory v Lavičkách bereme pod svá křídla a začínáme s postupnou rekonstrukcí a modernizací. Náš tým ve výrobě, konstrukci i administrativě čítá cca do 25 zaměstnanců. Společnými silami vyvíjíme nové výrobky a navyšujeme výrobu.

2017

Rozšiřování výroby

Výroba jede na plné obrátky, přistupujeme k větší efektivitě. Kupujeme nový a modernější pálicí automat. Začínáme s plány na výrobu nové haly.

2019

Modernizace prostor

Abychom mohli rozšířit výrobní kapacity a zachovat vysokou kvalitu výrobků, rozšiřujeme konstrukční tým a začínáme s celkovou modernizací prostor. Stavíme novou příjezdovou cestu, opravujeme plochu parkoviště a pokládáme základní kámen pro stavbu nové montované haly.